1173574659810037
top of page
Divadlo Pampeliška
Divadlo_Papeli%C3%85%C2%A1ka_1_edited.jp

Divadlo Pampeliška se vyznačuje osobitým humorem, podmanivou autorskou hudbou a zálibou vtahovat do děje celé široké publikum. Pracujeme s interaktivními prvky a při své tvorbě těžíme z bohatých pedagogických zkušeností. S námi se pobaví nejen děti, ale i jejich rodiče!

Vydejte se s námi do divokých vln oceánu, do časů dávných legend, nebo klidně až ke hvězdám! Vystoupení vznikají podle mých knih.

Srdečně Vás zveme na naše facebookové stránky, kde se dozvíte novinky o všech akcích.

Po posledních dvou hektických letech a mnoha změnách v našich osobních životech máme s Divadlem Pampeliška pauzu a pouze nahráváme studiovou hudbu k mým knihám. V budoucnu se ale chystáme činnost obnovit. :-)

Jak se volá déšť: Že je téma vody a sucha nuda? To jste ještě neviděli naše divadelní vystoupení! Srší humorem, akcí, skvělou hudbou a interaktivními prvky. Vystoupení podle legendy z knihy O nebi a zemi aneb meteorologické pohádky. ​​

Co sežral žralok? Kdo už nechce plavat v tématu odpadů, ať se s námi vydá do mořských hlubin za žraločím jedlíkem. Kdo ví, co v jeho břiše všechno objevíme... Vystoupení navazuje na stejnojmennou knihu a zábavným způsobem dětem představí problematiku odpadů.

Meteorologické zpívání: Dá se pomocí písní vznést až ke hvězdám? To společně vyzkoušíme v autorském hudebně-vzdělávacím pořadu o nebeských jevech a tělesech. Vystoupení inspirované knihou O nebi a zemi aneb Meteorologické pohádky.

Ve školách, školkách a klubech pořádáme dramatizovaná autorská čtení se zábavným programem na podporu čtenářské gramotnosti podle mých knih. Můžete si vybrat podle tématu, ročního období, nebo náplně. Pokrýváme škálu od pohybových her, jógy a relaxace, přes hudbu až po výtvarně laděné programy. Ráda Vám zašlu nabídku na vyžádání do emailu.