1173574659810037
top of page
hmyz (2).png

Srdečně zvu na zábavný webinář a výtvarnou dílnu na téma hmyzu, určený pro rodiče a pedagogy.

Zdarma

Přihlásit se

Povedlo se!

  • Chcete děti vést k lásce k přírodě? 

  • Rádi byste si nabili kapsy úchvatnými informacemi a vědomostmi, díky kterým budete na vycházkách za hrdiny? 

  • Rádi byste načerpali výtvarné a tvořivé tipy na téma hmyzu?

Mám pro vás webinář našlapaný úchvatnými zajímavostmi, pedagogickými tipy i výtvarným tvořením!

Hmyz je asi nejméně oblíbeným živočišným druhem. Je ho všude plno a mnoho lidí se s tím špatně smiřuje. Hmyz má ale v přírodě naprosto nezastupitelnou roli, která je zásadní i pro nás, lidi. Jeho rozmanitost a schopnosti jsou fascinující a v mnohém se od nich můžeme učit. Pojďte se s námi vydat na dobrodružnou pouť mezi stébla trav. Objevíte svět, který vám učaruje.

 

Je velmi důležité to učit i děti. Hmyz v přírodě rapidním tempem ubývá a je moc důležité, abychom dětem předávali hodnotné informace, které vytvoří základ k uvědomělému postoji v jejich životě. Chránit přírodu je nejen ušlechtilé, ale i nutné.

Co pro vás chystáme?

  1. Webinář kde si povíme něco málo o historii, ale hlavně ty nejúžasnější informace o hmyzu. Zjistíte, že superhrdinové jim nesahají ani po kotníky! K tomu dostanete zábavné tipy z pedagogické praxe, jak si s tématem hmyzu pohrát.

  2. Výtvarnou dílnu na téma hmyz od Výtvarné laboratoře.

  3. Pohádkové překvapení.

Zkrátka zjistíte, proč mít rád hmyz a učit to i děti!

Kdo vás bude provázet?

untitled-4756bw.jpg

Jsem Pohádková Lída (Ludmila Bakonyi Selingerová) a jsem spisovatelka, pedogog, lektorka, metodička a divadelnice.

Při své desetileté praxi v mateřské škole jsem se vždy snažila o to, abych v dětech vzbuzovala lásku k přírodě a vedla je, aby se zajímaly o dění kolem sebe.

Téma přírody a ekologie prolínám i do své knižní tvorby pro děti. Jsem zastánce přirozeného učení a pozitivní motivace. Když umíme být dobrými parťáky a průvodci, stačí dát dětem směr a ony už jsou samy. 

Jsme 2 mámy, které rády sledují, jak si děti užívají RADOST při tvoření a OBJEVOVÁNÍ něčeho nového. A tak jsme se daly dohromady a vytvořily Výtvarnou laboratoř.

Kdo je kdo?
BLANKA - vymýšlím všechny ty nápady, tipy, výzvy, lekce... a potkáte se se mnou na online výtvarných lekcích.

MARIE - pečuju o to, aby se všechny nápady od Blanky dostaly přímo k vám... a potkáte se se mnou v příspěvcích, komentářích, e-mailech a zprávách.

VÝTVARNOU LABORATOŘ jsme vytvořily proto, abychom se mohli společně inspirovat a přinášet dětem nové zážitky z tvoření.

Laboratoř.png

Na facebooku pro vás chystáme spoustu zábavy a zajímavých akcí, přidejte se k nám už teď, ať vám nic neuteče!

Pohádková Lída: Celé léto pofrčíme ve znamení pohádek! Chystám pro vás spoustu dosud nepublikovaných příběhů z celého světa a navíc tři super webináře pro rodiče a pedagogy na téma hmyzu, ekologické výchovy a pohádek!

Výtvarná Laboratoř:  Stránka plná nevšedních tipů na tvoření s dětmi a inspirace, jak pracovat s různými výtvarnými technikami. Najdete zde i nabídku pravidelných i jednorázových online výtvarných lekcí s naší lektorkou Blankou.

bottom of page