Přidat podnadpis (11).png

Chtěli byste u dětí pěstovat čtenářskou gramotnost? Srdečně zvu na autorský webinář, díky kterému využijete potenciál dětských knih skutečně naplno!

Záznam za symbolických 250 korun koupíte zde:

Za placenou účast můžete dostat osvědčení o absolvování.

Byly byste rádi, kdyby děti kromě počítačů a mobilů lákala více i kniha? Má vůbec ještě dnešním dětem co nabídnout? Pojďme se na téma dětské knížky podívat více zblízka. 

Co se na webináři dozvíte?

  • Proč je pro děti kniha důležitá?

  • S čím jim může pomoci?

  • Kdy a jak se čtením začít?

  • Specifika věku.

  • Jak vybrat dobrou knihu?

  • Jak s knihou návazně pracovat.

Povíme si spoustu tipů, zajímavostí a překvapivých souvislostí. Na příští návštěvu knihkupectví už půjdete dobře vyzbrojení!​ Čtení a záliba v knihách je jedna z nejlepších věcí, ke které můžeme děti vést a já Vám k tomu ráda pomůžu.

Webinář je vhodný pro rodiče dětí ve věku 0-8 let a pro pedagogy.

A kdo Vám bude o knížkách povídat?

 

Jmenuji se Ludmila Bakonyi Selingerová a jsem autorka šesti dětských pohádkových knížek, předškolní pedagog s desetiletou praxí, divadelnice, lektorka a maminka. Jsem celoživotní milovnicí knih a pohádek, které stejně tak ráda čtu, jako tvořím.

Pomocí pohádek pracuji i se závažnějšími tématy, jako je problematika odpadů, nebo ochrana přírody. Každoročně jsem se v MŠ účastnila projektu Celé Česko čte dětem a s programem na podporu čtenářské gramotnosti s Divadlem Pampeliška objíždím školky a školy, kde pořádám autorská čtení s návaznými aktivitami. Mám ráda kvalitní a zábavné knihy s přidanou hodnotou. Nejlepší učení je totiž zábava a hra!

Jak se webinář líbil účastníkům?

Děkuji za dnešní webinář, moc se mi líbil. Jsem knihovnice a určitě využiji Vaše knihy, doporučení a postřehy při plánovaných akcích s dětmi. 

✨ Děkuji za webinář a tipy na dětské knihy, zrovna včera jsme dočetli vaší knížku Co sežral žralok? A za mě moc pěkná kniha. Hlavně ty písničky jsou taky nic hezké a vše. Moc za ní děkuji.
 

✨ Dobrý den, děkuji za skvělý webinář. Měl ohlas i u mých studentek předškolní a mimoškolní pedagogiky, kterým jsem jej zprostředkovala.
Zpestřil nám distanční výuku a ochudí asi naše peněženky, ač byl zdarma.
Objednala jsem si žraločí publikaci, tak už se na ni těším a jistě ji využiji i v environmentální výchově.
Budeme se těšit za případné další on-line setkání nebo publikaci.

✨ Webinář jsem už stihla shlédnout a moc se mi líbil. Dokonce jsem si už objednala knížku O nebi a Zemi, protože mě velmi zaujala.

✨ Včera jsem se zúčastnila Vašeho webináře. Byl perfektně zpracovaný a mluvila jste mi z duše. Shodou okolností jsem si do své knihovny před třemi týdny koupila právě knihu Co sežral žralok, jsme totiž třída námořníků a odpočíváme na horní palubě.

✨ Děkuji za prima webinář. Bylo to velmi příjemné a osvěžující.