Chtěli byste u dětí pěstovat čtenářskou gramotnost? Srdečně zvu na autorský webinář, díky kterému využijete potenciál dětských knih skutečně naplno!

23.4. v 18:00- 19:00

Registrace na webinář

Byly byste rádi, kdyby děti kromě počítačů a mobilů lákala více i kniha? Má vůbec ještě dnešním dětem co nabídnout? Pojďme se na téma dětské knížky podívat více zblízka. 

Co se na webináři dozvíte?

  • Proč je pro děti kniha důležitá?

  • S čím jim může pomoci?

  • Kdy a jak se čtením začít?

  • Specifika věku.

  • Jak vybrat dobrou knihu?

  • Jak s knihou návazně pracovat.

Povíme si spoustu tipů, zajímavostí a překvapivých souvislostí. Na příští návštěvu knihkupectví už půjdete dobře vyzbrojení!​ Čtení a záliba v knihách je jedna z nejlepších věcí, ke které můžeme děti vést a já Vám k tomu ráda pomůžu.

Webinář je vhodný pro rodiče dětí ve věku 0-8 let a pro pedagogy.

A kdo Vám bude o knížkách povídat?

 

Jmenuji se Ludmila Bakonyi Selingerová a jsem autorka šesti dětských pohádkových knížek, předškolní pedagog s desetiletou praxí, divadelnice, lektorka a maminka. Jsem celoživotní milovnicí knih a pohádek, které stejně tak ráda čtu, jako tvořím.

Pomocí pohádek pracuji i se závažnějšími tématy, jako je problematika odpadů, nebo ochrana přírody. Každoročně jsem se v MŠ účastnila projektu Celé Česko čte dětem a s programem na podporu čtenářské gramotnosti s Divadlem Pampeliška objíždím školky a školy, kde pořádám autorská čtení s návaznými aktivitami. Mám ráda kvalitní a zábavné knihy s přidanou hodnotou. Nejlepší učení je totiž zábava a hra!