1173574659810037
top of page
Příběhový workshop předprodej (1).png

Chcete o sobě umět napsat text, který čtenáře zaujme? Pojďte se inspirovat klasickými pohádkami a příběhovými vzorci, které na lidi působí.

 

 • Chcete umět lidi svými texty přímo okouzlit? 

 • Rádi byste je uměli svými příběhy hluboce zasáhnout? 

 • Zajímalo by vás, jak využít to při sdělení to, co všichni známe? 

 • Přáli byste si umět se vyprofilovat a odhadnout niterné potřeby svého publika?

Mám pro vás úžasný webinář, který vám pomůže proniknout do myšlení lidí a seznámit se s jejich základními představami a uvažováním. Naučíme se jak sdělení koncipovat tak, aby to bylo pro vaše publikum příjemné a přínosné!

Ať již potřebujete ozvláštnit životopis, chcete mít pořádně napsanou pasáž “O mě” na webu, rádi byste informace o sobě použili v článku, nebo připravujete doprovodné informace ke knize, či svému produktu, základ práce s příběhem je vždy stejný.

 

Umět poutavě zpracovat příběhy, které jsme prožili, je zásadní v mnoha oblastech. Je jedno, zda chcete zaujmout čtenáře, zákazníky, redaktory, nebo vedení v novém zaměstnání. 

 

Často vidíme zajímavé prvky a události všude jinde, jen ne u sebe. Přitom právě to ovlivňuje, jak budou naše projekty, žádosti a oslovení úspěšné. 

 

Co si na workshopu povíme?

 

 1. Nad čím se zamyslet před tvorbou příběhu.

 2. Komunikační šum a jak se mu vyhnout.

 3. Jak si všímat důležitých detailů v našem životě.

 4. Co všechno se dá k ozvláštnění příběhu využít?

 5. Jak to pojmout, co vypíchnout a co raději vynechat? 

 6. Příběhové vzorce naší kultury.

 7. Inspirace klasickými příběhy.

 

Pojďme se zahloubat do vlastních příběhů a utkat z nich text, kterému nikdo neodolá

Přednáška bude zábavná, interaktivní a nabitá vědomostmi, díky kterým už pro vás bude příprava atraktivního příběhu naprostá hračka! 

Co mě k vytvoření tohoto interaktivního webináře inspirovalo?

Když jsem s psaním začínala, příběhy pro mě byly únik z reality. Osvobozující fantazie, kde se mohly ztělesnit moje ideály, kde jsem si mohla tvořit bezpečný prostor pro snění a mohla jsem být zase na chvíli bezstarostným dítětem. 

 

Psala jsem kvůli sobě, i když jsem toužila, aby moje dílo bylo úspěšné a přijímané. Zároveň jsem se právě toho hodnocení bála jak čert kříže! Během let v pedagogice a vydávání knih jsem se ale začala dostávat víc do hloubky. Chápat sílu příběhů, jejich vliv na celou společnost. Touhu po příbězích, který má každý z nás v sobě.

 

To mě tak fascinovalo, že jsem vyhledávala přednášky a knihy z oblasti mytologie, filosofie a psychologie. A právě výsledky toho bádání vám chci předat, protože kdo neumí vyprávět příběhy, zůstane nevyslyšen. Kdo je však vyprávět umí, tomu patří svět.

akvarel Stain
zuntitled-4756.jpg

Kdo Vás workshopem provede?

 

Jmenuji se Ludmila Bakonyi Selingerová a jsem autorka šesti knih, pedagog, lektorka a divadelnice. Pořádám přednášky, kurzy, webináře a autorské konzultace. Do hloubky se zajímám o tradiční příběhy a pohádky ve filosofickém a psychologickém kontextu a jejich vliv na vývoj dítěte a naše vnímání světa. Moc ráda se s Vámi na workshopu podělím o to, jak použít sílu klasických příběhů a pohádek ve své tvorbě.

Cena 490 kč

bottom of page