Chcete o sobě umět napsat text, který čtenáře zaujme? Pojďte se inspirovat klasickými pohádkami a příběhovými vzorci, které na lidi působí.

Akce již proběhla. Nejpozději 30.6. bude k dispozici záznam, který si můžete zakoupit.

 

 • Potřebujete ozvláštnit životopis?

 • Chcete mít pořádně napsanou pasáž “O mě” na webu?

 • Rádi byste informace o sobě použili v článku?

 • Připravujete doprovodné informace ke knize, nebo produktu?

 

Umět poutavě zpracovat příběhy, které jsme prožili, je zásadní v mnoha oblastech. Ať už chcete zaujmout čtenáře, zákazníky, redaktory, nebo vedení v novém zaměstnání. 

 

Často vidíme zajímavé prvky a události všude jinde, jen ne u sebe. Přitom právě to ovlivňuje, jak budou naše projekty, žádosti a oslovení úspěšné. 

Chcete vědět proč jsem příběhový workshop vytvořila?

Když jsem s psaním začínala, příběhy pro mě byly únik z reality. Osvobozující fantazie, kde se mohly ztělesnit moje ideály, kde jsem si mohla tvořit bezpečný prostor pro snění a mohla jsem být zase na chvíli bezstarostným dítětem. 

 

Psala jsem kvůli sobě, i když jsem toužila, aby moje dílo bylo úspěšné a přijímané. Zároveň jsem se právě toho hodnocení bála jak čert kříže! Během let v pedagogice a vydávání knih jsem se ale začala dostávat víc do hloubky. Chápat sílu příběhů, jejich vliv na celou společnost. Touhu po příbězích, který má každý z nás v sobě.

 

To mě tak fascinovalo, že jsem vyhledávala přednášky a knihy z oblasti mytologie, filosofie a psychologie. A právě výsledky toho bádání vám chci předat, protože kdo neumí vyprávět příběhy, zůstane nevyslyšen. Kdo je však vyprávět umí, tomu patří svět.

 

Co si na workshopu povíme?

 

 1. Nad čím se zamyslet před tvorbou příběhu.

 2. Komunikační šum a jak se mu vyhnout.

 3. Jak si všímat důležitých detailů v našem životě.

 4. Co všechno se dá k ozvláštnění příběhu využít?

 5. Jak to pojmout, co vypíchnout a co raději vynechat? 

 6. Příběhové vzorce naší kultury.

 7. Inspirace klasickými příběhy.

 8. Po workshopu dostanete tahák se schématy, která můžete použít.

 

Pojďme se zahloubat do vlastních příběhů a utkat z nich text, kterému nikdo neodolá. Po přednášce bude následovat diskuse, ve které budete moci napsat podle kostry vlastní návrhy a dostanete na ně ode mě zpětnou vazbu.

Workshop bude zábavný, interaktivní a nabitý vědomostmi, díky kterým už pro vás bude příprava atraktivního příběhu naprostá hračka! Proběhne ve facebookové skupině, kde vám záznam přenosu i diskuse zůstanou již napořád.

akvarel Stain
zuntitled-4756.jpg

Kdo Vás workshopem provede?

 

Jmenuji se Ludmila Bakonyi Selingerová a jsem autorka šesti knih, pedagog, lektorka a divadelnice. Pořádám přednášky, kurzy, webináře a autorské konzultace. Do hloubky se zajímám o tradiční příběhy a pohádky ve filosofickém a psychologickém kontextu a jejich vliv na vývoj dítěte a naše vnímání světa. Moc ráda se s Vámi na workshopu podělím o to, jak použít sílu klasických příběhů a pohádek ve své tvorbě.

Cena záznamu je 350 kč

běžná cena 450 kč