1173574659810037
top of page
Autorské knihy
untitled-4819.jpg

Jsem nefalšovaným milovníkem pohádek a fantazie. Výsledkem je již šesti titulů pro děti.

 

Do knih vždy vkládám přidanou hodnotu, aby se kromě zábavy děti i něco dozvěděly, samy vyzkoušely a vypozorovaly.

 

Věřím, že pohádky jsou ta nejlepší forma, jak dětem představit svět a hodnoty, které mohou v životě následovat. 

 

Pojďme se společně zasnít a užít si trochu dětské radosti!

Co sežral žralok: Z čeho se vyrábí sklo? Kolik se ročně vyprodukuje plastu? Co patří do kompostu? Abyste neplavali v tématice odpadu, vydejte se za nenasytným žralokem. Pobavíte se humornou pohádkou, písničkami ve zpěvníku, nahrávkami přes QR kódy a dozvíte se spoustu zajímavých informací a tipů o odpadech, jejich výrobě, třídění a prevenci. (Jota 2020). 

V trávníku, Pod vodní hladinou a v Korunách stromů: Knihy o zvířátkách v českém prostředí s atlasem (Grada 2014). Dva tituly jsou již vyprodané, ještě zbývá pár kusů knihy V trávníku: 

 

Jak je to ve skutečnosti se zamilovanými kudlankami? Proč nikde nechtějí švába? Co se stane, když loukou projde strašlivá bota? Pojďte se podívat za hmyzím obyvatelstvem trávníku. Kromě pohádek se dozvíte mnoho zajímavých informací, můžete si prohlédnout atlas reálných podob hmyzu a navázat zábavnými aktivitami. Mrkněte na ukázku z knihy v pořadu Malovaná čítanka na ČT :D

O nebi  a zemi aneb Meteorologické pohádky: Kniha legend o nebeských jevech a tělesech s povídáním, tipy a pokusy (Pointa 2019)

Víte jak vzniká duha? Jak drží mraky na obloze? Nebo co všechno obsahuje sněhová vločka? Kniha o nebi a zemi odpoví na všechny otázky o nebeských jevech a tělesech. Pomocí moderních legend, zajímavého vyprávění a samostatných pokusů se děti hravě naučí spoustu nových věcí o světě kolem sebe.