1173574659810037
 
Strategické konzultace pro autory 
Strategická konzultace pro autory (1).pn

Chystáte rukopis, e-book, nebo doprovodné texty ke svému dílu a potřebujete poradit s dalšími kroky? Jako zkušená spisovatelka a lektorka pro autory Vám moc ráda pomůžu najít tu nejlepší cestu k realizaci Vašeho projektu. 

 • Máte spoustu nápadů a nedaří se Vám je přenést na papír? 

 • Chcete poradit se vznikajícím dílem, abyste knihu dotáhli k dokonalosti? Můžeme probrat spoustu vychytávek, učesat stylistiku, nebo najít ten správný smět a nápad.

 • Potřebujete podporu a inspiraci ohledně anotace a názvu knihy?

 • Plánujete oslovit nakladatelství a nevíte jak postupovat a co očekávat?

 • Uvažujete o crowdfundingové sbírce, ale uvítali byste tipy jak na to, aby byla úspěšná?

 • Chcete probrat, jak probíhá spolupráce s knižními profesemi?

 • Co obnáší vydání knihy při samonákladu?

 • Rádi byste s knihou po vydání návazně pracovali, aby "nezapadla" mezi ostatními tituly?

S tím vším a mnohým dalším Vám mohu pomoci!

 

Pobavíme se jak vizi učesat a dát Vaše dílo dohromady.

Seznámím Vás se všemi způsoby, kterými lze nyní vydat knihu, včetně nakladatelů, samovydání a knižních platforem.

Můžeme probrat spoustu vychytávek, učesat stylistiku a dát Vašim nápadům nový rozměr.

 

Vytvoříme atraktivní texty k prezentaci knihy, vybereme vhodné nakladatele a dáme dohromady seriózní nabídku pro redaktory.

Naplánujeme skvělou crowdfundingovou kampaň která Vám zajistí prostředky i první fanoušky. Připravíte se na celý proces vydávání, ať je to jakoukoliv cestou.

Naučíte se budovat autorskou platformu, díky které nebudete muset začínat pořád od nuly, ale Váš dosah a obecenstvo stále poroste. 

 

Společně můžeme dostat Vaši knihu z počítače až do polic knihkupectví! 

 

John Ruskin napsal, že knihy jsou lidem tím, čím perutě ptákům. A to přece čtenářům chceme dopřát! Ten správný čas je právě teď.

Černý inkoust Drops
zuntitled-4756.jpg

O mně

Nabídka konzultací

Nabízím dva tipy konzultací, ze kterých si můžete vybrat podle Vašich potřeb:

VIP Konzultace

Pokud chcete z konzultace vytěžit maximum a vybrousit své dílo k dokonalosti, potom je pro Vás VIP Konzultace to pravé. Co nabízím?

 • Posouzení ukázky textu (5 normostran dle libovolného výběru).  Mohu Vám poradit s úvodem, závěrem, stylistikou a nápady kam lze rukopis ještě posunout.

 • 45 minut online konzultace přes videohovor, na který si dopředu nastuduji informace o Vašem projektu, abychom šli rovnou k věci a využili společný čas na maximum.

 • Konzultaci si můžete rozdělit do dvou částí v limitu 30 dnů. Hodí se to zejména k zapracování nových informací a technickém postupu s možností opětovného zhodnocení.

 • Závěrečné shrnutí a doporučení dalších praktických kroků a informací, které povedou k úspěchu Vašeho projektu. Výstup zašlu v elektronické podobě na email do 7 dnů po konzultaci.

Cena za konzultaci je 2000 korun

Express Konzultace

Pokud potřebujete řešení rychle a bez zbytečných průtahů, pak je express konzultace právě pro Vás. Během 30 minut videohovoru Vám poradím vše, co potřebujete vědět ve Vaší aktuální situaci a vytyčíme akční kroky, které můžete rovnou realizovat.

Cena za konzultaci s letní slevou je 500 korun+ reference

akvarel Stain
akvarel Stain

Reference:

"Nedávná konzultace byla přínosná. Vše mi paní Ludmila vysvětlila a pomohla mi utřídit myšlenky, kterou cestou se vydat, abych napsala knihu. Takovou, která vykouzlí úsměv ve tváři čtenáře a jiskru ve vašich očích, když se Vám plní váš sen🖋️🙂🍀 Konzultaci s paní Ludmilou doporučuji, pomohla mi a určitě nezůstane jen u jedné."

T.G.

"Dát si konzultaci s Ludmilou je jako vyrazit na kafe s neskutečně sympatickou osobu. Užila jsem si to velmi (i když to bylo online a kafe jsem si musela uvařit a naservírovat sama) a navíc jsem dostala objemný balík dobrých připomínek, trefných pointů a mnohaletých zkušeností. Zpětná vazba jako bonus se hodí vždycky, co si budem povídat. Odcházím s vytříbenějšími prodejními texty a jasnější vizí, co dál. Bylo to skvělé. Vřele doporučuji "

K.Š.

"Lídu jsem oslovila kvůli sepsání anotace. Nakonec jsme se k ní nedostaly. Proč? Odhalila bordel v mých myšlenkách o románu samotném. Kromě nečekaného kýble chvály jsem dostala hodně cenných rad, díky kterým jsem román upravila. A anotace se nakonec vyloupla sama. Získala jsem od ní trochu sebevědomí, že není chybou chtít tu knížku vydat. A díky přesným editorským radám a tipům bude lepší, než by byla, kdybych Lídu neoslovila."

V.A.

"Lída Bakonyi Selingerová radí autorům, jak dostat knihy z fáze nápadu/rukopisu až na pulty knihkupců. Sama už má na kontě 6 titulů, takže ví, o čem mluví. Během online konzultace dostanete feedback ke svému textu, naučíte se, jak vyjednávat z vydavateli, a dozvíte se řadu podpultových špeků z knižního byznysu. Takže pokud vám v šuplíku hnije rukopis nového Harryho Pottera nebo mrazivého thrilleru, doporučuju vyzkoušet Lídinu autorskou konzultaci."

P.Š.

"S Ľudmilou som konzultovala viackrát a vždy som v jej radách našla kopu AHA momentov, ktoré som pochopila. Jej výklad je jasný a presný. Ďakujem určite sa na teba obrátim vždy, keď sa nebudem vedieť pohnúť ďalej."

N.P.

"To si tak namyslíte, že chcete vydat texty a půl roku bloumáte v myšlenkách, jak to udělat. A pak! Pak zahlédnete promo od Lídy a objednáte se... Bože, proč jsem to neudělala už dávno? Během půl hodiny jsem, krom opravdu velké a upřímné podpory, dostala i jasný nástřel toho, čím začít, jak ty kroky mají vypadat a ještě mě odkázala do skupiny, kde měla tematický týden, abych získala další konkrétní tipy a podrobnosti. Lído, moc díky, tohle jsem přesně potřebovala. Někoho, kdo má jasno a zkušenosti a jednoduše mě navede. Těším se na pokračování!"

S.O.

"30 minut?

Jen 30 minut?

Takhle nadupaných 30 minut jsem zažila málokdy.

S Ludmilou jsem probírala námět na pohádku, která je zatím ve fázi vyprávětelného příběhu, ale k psané literatuře má hodně daleko.

Co jsem si z té půlhodiny odnesla?

Má námět šanci? 

Jakou strukturu si zvolit? 

Jak postupovat při samotném psaní? 

Co dělat, až bude napsáno? 

Dodání odvahy.

Kopec praktických rad a zkušeností, které jsou k nezaplacení.

Teď už je to na mně. Tak já jdu sednout a psát. A až se někde zaseknu, už vím, kdo mi pomůže."

K.S.